korona na zeby
Lifestyle

Kiedy warto zdecydować się na koronkę na zęby?

Chcąc poprawić estetykę uśmiechu decydujemy się na różnego rodzaju zabiegi stomatologiczne, dzięki którym odzyskamy komfort psychiczny i zwiększymy poczucie własnej wartości. Dzięki zabiegom stomatologicznym, ale również wypełnieniom protetycznym będziemy mieli szansę na to, aby wypełnić ubytki, pozbyć się próchnicy, wybielić zęby, uzupełnić braki w uzębieniu. Ciekawym rozwiązaniem są również koronki na zęby.


Nowoczesna, szeroko rozumiana stomatologia daje pacjentom cały szereg możliwości na poprawę własnego uśmiechu. Bez żadnego problemu możemy leczyć skutecznie nawet najbardziej zniszczone zęby, usuwać kamień i przebarwienia, wybielać zęby, jak również uzupełniać braki zębowe.

Również w przypadku zębów martwych lub dużo bardziej zniszczonych, ale nie posiadających zmian patologicznych, np. próchnicy, możemy zastosować takie rozwiązanie, jak koronka na zęby. To specjalny rodzaj nakładki stomatologicznej, dzięki której przykryjemy stary ząb.

Zobacz także: https://swiatnaobcasach.pl/koronka-na-zeby-czyli-sposob-na-poprawe-jakosci-usmiechu/

Jakie zalety ma koronka na zęby?

Przede wszystkim koronka na zęby, którą możemy zamówić w klinice MCS https://mcs-przychodnia.pl/ będzie idealnie dopasowana do naszych potrzeb, a tym samym po prostu spełni nasze oczekiwania dotyczące estetyki, funkcjonalności, komfortu użytkowania.

Koronka na zęby:

– jest stosunkowo łatwa w przygotowaniu,
– proces jej aplikacji nie jest skomplikowany,
– daje natychmiastowy efekt,
– wygląda bardzo naturalnie oraz jest niezwykle trwała,
– idealnie pasuje do reszty zębów,
– pozwala na swobodne jedzenie,
– jest odporna na uszkodzenia i przebarwienia,
– umożliwia swobodne uśmiechanie się, poprawia ogólną estetykę uśmiechu.

Gdzie najlepiej zamówić koronkę na zęby?


Koronę na zęby, jak również innego rodzaju uzupełnienia, które mają służyć poprawie uśmiechu, zdecydowanie najlepiej zamówić w gabinecie protetycznym. Protetyk dokona niezbędnej analizy, na podstawie której wybierze najlepsze rozwiązanie. Dzięki temu efekt będzie zdecydowanie najlepszy.

To właśnie protetyk jest tym specjalistą, który przeprowadzi pacjenta przez cały proces, od przygotowania korony, poprzez jej aplikację, na poradach dotyczących jej użytkowania i pielęgnacji kończąc.

Warto wybrać taką klinikę stomatologiczną, w której będziemy mieli zapewnioną pełną pomoc. Nie warto się kierować tylko i wyłącznie kryterium ceny, choć niewątpliwie dla większości z nas jest ono niezwykle istotna. Liczy się spełnienie potrzeb pacjenta i uzyskanie dobrej jakości efektów.

One thought on “Kiedy warto zdecydować się na koronkę na zęby?

Dodaj komentarz