Ośrodek Argentyt Dąbki Ul. Wydmowa 17- Uzdrowisko Dąbki - Sanatorium

Rehabilitacja Sanatorium

Sanatoria i uzdrowiska

Sanatorium turnusy rehabilitacyjne

Sanatorium Last minuteOśrodek Argentyt Dąbki

Ośrodek Argentyt Dąbki
Mówimy w językach: 
A:
Ul. Wydmowa 17
M:
76-156 Dąbki
woj.:
zachodniopomorskie
tel:
94 314 81 34

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (88 głosów, Średnia: 3,49 z 5)
Loading...

Ośrodek Argentyt Dąbki

Ośrodek Argentyt położony jest w Dąbkach, u nasady wąskiej mierzei oddzielającej Jezioro Bukowo od morza, w odległości 100 m od piaszczystej plaży. Obiekt posiada 419 miejsc w pokojach jedno, dwu i trzyosobowych oraz apartamentach Wszystkie pokoje i apartamenty wyposażone są w radio, telefon, TV i pełen węzeł sanitarny. Ośrodek dysponuje bogatą bazą zabiegową. Na terenie Ośrodka znajduje się również gabinet kosmetyczny.

Ośrodek Argentyt Dąbki to liczne zabiegi lecznicze, zajęcia rekreacyjno-ruchowe w sali gimnastycznej i gabinecie fitness, na korcie tenisowym i na boisku oraz piesze i rowerowe wycieczki wzdłuż mierzei i po piaszczystej plaży. Nie sposób przecenić leczniczego działania czystego powietrza o dużej zawartości jodu i aerozolu morskiego. Aktywny pobyt w Dąbkach działa jak szczepionka uodporniająca organizm na długi czas. Nowoczesna, dobrze wyposażona baza zabiegowa umożliwia rehabilitację i odnowę biologiczną. Kuchnia przygotowuje dla Gości smaczne i urozmaicone posiłki, a liczne atrakcje sprawiają, że pobyt w Dąbkach to świetny pomysł na spędzenie urlopu.

Ośrodek Argentyt Dąbki Struktura pokoi

Ośrodek Argentyt Dąbki, w trzech budynkach hotelowych, połączonych ze sobą łącznikami, oferuje 419 miejsc w pokojach jedno-, dwu- i trzyosobowych oraz apartamentach. Każdy pokój posiada łazienkę, tv sat, radio, telefon. Nowe, wygodne łóżka gwarantują dobry sen po aktywnej rekreacji.

Ośrodek Argentyt Dąbki Sala jadalna

Posiłki podawane są w dużej, jasnej jadalni. Na stołach króluje tradycyjna polska kuchnia, smaczna i urozmaicona. Obsługa kelnerska jest bardzo miła i sprawna.
Goście, którzy spędzają u nas święta, mogą wówczas liczyć na tradycyjne polskie potrawy, pięknie udekorowane stoły i prawdziwie świąteczną atmosferę.

Ośrodek Argentyt Dąbki REHABILITACJA

Fizykoterapia
Nowoczesna baza zabiegowa dysponuje licznymi gabinetami, w których można poprawić swoje zdrowie, zrelaksować się i wypocząć. Specjalistyczne zabiegi rehabilitacyjne są pomocne przy leczeniu wielu chorób i dolegliwości. Na zlecenie lekarza wykonywane są następujące zabiegi elektryczne: diadynamik, jonoforeza, fonoforeza, galwanizacja, prądy TENS-a i Nemecka. Do naświetlań wykorzystywane są lampy bioptron i sollux. Ponadto są do dyspozycji cztery stanowiska do magnetoterapii: dwie maty magnetyczno-wibracyjne oraz dwie leżanki z obręczami wytwarzającymi pole magnetyczne. Wszystkie te zabiegi wykonywane są zgodnie z dyspozycją lekarza, po uprzednim badaniu i wywiadzie. Nad pacjentami czuwa miły i doświadczony personel medyczny.

Hydroterapia
Dużym powodzeniem wśród naszych Gości cieszą się kąpiele lecznicze. Do najczęściej wykonywanych zabiegów należą:

  • kąpiele perełkowe
  • kąpiele czterokomorowe kończyn górnych
  • wirowa kąpiel podudzi

Inhalacje
Naturalne  inhalacje bogatym w jod morskim powietrzem uzupełniane są zabiegami przy użyciu inhalatorów ultradźwiękowych i nebulizatorów.
Wskazania szczególne do zabiegów inhalacyjnych to: astma, choroby nosa i zatok, gardła, krtani, oskrzeli i płuc, skłonność do angin i przeziębień. Inhalacje są również pomocne w terapii nerwic, depresji i chronicznego przemęczenia.

Masaż
Masaż klasyczny to jeden z ulubionych zabiegów naszych Gości. Wspomaga leczenie różnych schorzeń, zapewnia relaks i poprawia samopoczucie. Wykwalifikowani masażyści z dużą wprawą przynoszą ulgę zmęczonym i napiętym mięśniom. Wskazania do masażu suchego to przede wszystkim różne rodzaje stanów bólowych, choroby reumatyczne i zwyrodnieniowe, choroby układu krążenia, dyskopatie, nerwice i dolegliwości neurologiczne.
Amazonki i osoby po zabiegach operacyjnych mogą również skorzystać z masażu limfatycznego.W razie potrzeby istnieje możliwość zaordynowania przez lekarza inhalacji lekowych.

Sauna
W kabinie infrared, zwanej również suchą sauną, seans trwa od 10 do 20 minut. Koloroterapia oddziałuje pozytywnie na psychikę, wycisza lub aktywizuje, a podczerwień poprawia krążenie, wspomaga leczenie chorób skóry, otyłości i cellulitu, relaksuje i odmładza.
W kabinie panuje temperatura od 55 do 65 st. C, nie ma więc szczególnych przeciwwskazań do tego zabiegu. Mogą korzystać z niego całe rodziny oraz osoby w podeszłym wieku.

Borowina
Borowina z kołobrzeskich złóż jest naturalnym surowcem leczniczym, czynnym biologicznie, o działaniu bakteriobójczym, bakteriostatycznym i przeciwzapalnym. Wspomaga leczenie chorób reumatycznych, narządów ruchu i układu krążenia, schorzeń kręgosłupa, chorób skóry i dolegliwości neurologicznych. Okłady borowinowe cieszą się wśród naszych Gości dużym powodzeniem – są przyjemne i w krótkim czasie wpływają na poprawę stanu zdrowia. Świadczy to o skuteczności naturalnych, bezinwazyjnych metod leczenia.

Krioterapia
Od czerwca 2006 roku wykonujemy zabiegi w komorze krio. Krioterapia ogólnoustrojowa w temperaturze od -100 do -150 st. C wskazana jest szczególnie w kompleksowym leczeniu chorób reumatycznych i zwyrodnieniowych układu ruchu i tkanek miękkich, w zwalczaniu bólu i rehabilitacji neurologicznej, przy ostrych i zastarzałych urazach, w odnowie biologicznej i w walce z nadwagą i cellulitem.
Kriokąpiel spowalnia również procesy starzenia się organizmu, przyspiesza gojenie ran i blizn, ma działanie antydepresyjne, daje poprawę samopoczucia oraz zwiększa ogólną odporność organizmu.
Po wyjściu z komory następuje poprawa nastroju, pojawia się uczucie fizycznego rozluźnienia i rześkości. Praktyka potwierdziła wybitnie korzystny wpływ krioterapii na psychikę.

Zapraszamy na wypoczynek i turnusy rehabilitacyjne.

Profil leczenia

, , , , , , , , , , , ,

Zabiegi

, , , , , , , , , , , , , , , , , ,

OSW ARGENTYTUl. Wydmowa 17
76-156 Dąbki
woj.: zachodniopomorskie

94 314 81 34
94 314 81 30

Zgłoś nieprawidłowe dane
Formularz kontaktowy

TWOJE DANE:Imię i Nazwisko *

Adres e-mail *

Numer telefonu

Miasto *

woj.


Proszę o kontakt:Treść zapytania *


* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych tylko i wyłącznie dla potrzeb rezerwacji on-line.
* Zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. Nr. 133 poz. 883 z późn. zmianami) informacje te zostaną wykorzystane tylko i wyłącznie dla potrzeb rezerwacj on-line i nie zostaną udostępnione osobom trzecim.

Wpisz wynik (wymagane)

OSW ARGENTYT

Formularz służy wyłącznie do rezerwacji pobytów komercyjnych

TWOJE DANE:

Imię i Nazwisko *

Proszę o kontakt:

Adres e-mail *
Numer telefonu
Miasto *
woj.

TERMIN REZERWACJI:

od: (Dzień, Miesiąć, Rok)
--
do: (Dzień, Miesiąć, Rok)
--

Ile osób:

Treść zapytania *


* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych tylko i wyłącznie dla potrzeb rezerwacji on-line.
* Zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. Nr. 133 poz. 883 z późn. zmianami) informacje te zostaną wykorzystane tylko i wyłącznie dla potrzeb rezerwacj on-line i nie zostaną udostępnione osobom trzecim.

Wpisz wynik (wymagane)

Uwaga! Wysłanie wiadomości nie oznacza rezerwacji terminu. Ośrodek skontaktuje się z Tobą w celu jej potwierdzenia.
Pola oznaczone * są wymagane

OSW ARGENTYT


Nie wiesz jak dojechać?
Wpisz początek trasy:(miasto,ulica)
14 279 wizyt(y)

Sanatorium cenniki sanatorium profil leczenia sanatorium zabiegi lecznicze sanatorium pokoje sanatorium baza hotelowa sanatorium rezerwacja miejsc sanatorium posiłki sanatorium wieczorki sanatorium internet sanatorium telewizja sanatorium programy telewizyjne sanatorium rehabilitanci sanatorium baza zabiegowa sanatorium dojazd sanatorium jak dojechać sanatorium recepcja sanatorium klub kuracjusza sanatorium informator kuracjusza sanatorium poradnik kuracjusza sanatorium diety sanatorium opinie sanatorium forum sanatorium okolica
Co nowego w temacie:

Rehabilitacja w uzdrowiskach

pytacie.
Gorąco polecamy

Turnusy rehabilitacyjne w uzdrowiskach

których szeroką ofertę znajdziecie na portalu Kuracjusz24.pl !
Najbardziej cenione

Sanatoria i uzdrowiska

prezentują specjalną ofertę poprzez portal Kuracjusz24.pl
Popularne

Sanatorium proponuje turnusy rehabilitacyjne

w atrakcyjnych cenach w sezonie 2012 specjalnie dla portalu Kuracjusz24.pl !
Skuteczna

Rehabilitacja sanatoria i turnusy rehabilitacyjne w uzdrowiskach

tylko najlepsze warunki oferty na Kuracjusz24.pl !

Rehabilitacja w uzdrowiskach

Sanatoria i uzdrowiska

Turnusy rehabilitacyjne

Sanatorium turnusy rehabilitacyjne

Rehabilitacja sanatoria i turnusy rehabilitacyjne w uzdrowiskach