Warszawska Karta Seniora - teńsze sanatorium - kuracjusz24.pl

Rehabilitacja Sanatorium

Sanatoria i uzdrowiska

Sanatorium turnusy rehabilitacyjne

Sanatorium Last minute

Warszawska Karta Seniora

Warszawska Karta Seniora

Warszawska Karta Seniora to program – Stowarzyszenia „Możesz więcej” wzorującego się na inicjatywie Wrocławskiego Centrum Seniora, skierowany do osób powyżej 60 roku życia mieszkających w Warszawie. Dzięki uczestniczeniu w programie Warszawskiej Karty Seniora, Seniorzy będą mogli korzystać z promocji i ofert przygotowanych przez firmy i instytucje specjalnie z myślą o nich. Każdy mieszkaniec miasta, który ukończył 60 lat, będzie mógł przystąpić do programu poprzez zarejestrowanie się w systemie WKS. Imiennie wystawiane karty nie będą mogły być przekazywane innym osobom, a korzystać z przygotowanych ofert będzie można po okazaniu dowodu osobistego.

Stowarzyszenie „Możesz więcej” poszukuje partnerów chętnych do wzięcia udziału w programie. Jeżeli posiadasz ofertę skierowaną do Seniorów, jeżeli jesteś w stanie zaoferować rabaty, zniżki, darmowe wejścia, jeżeli chcesz stworzyć wizerunek firmy przyjaznej Seniorom –  zgłoś się do nas! 

Warszawska Karta Seniora

Masz 60 lat? W Warszawie możesz więcej!

Warszawscy seniorzy będą mogli korzystać z atrakcyjnych ofertach i rabatów w ramach programu ,,Warszawska Karta Seniora”. Warto wspomnieć, że Karta jest bezpłatna, a jedynym warunkiem jaki musi spełniać uczestnik jest ukończony 60 r.ż. Firmy i Instytucje, które świadczą usługi dla grupy 60+ gorąco zapraszamy do przyłączenia się do wspólnych pro senioralnych działań. Warunkiem przystąpienia do programu jest wyrażenie woli współpracy na rzecz seniorów i przedstawienie oferty z atrakcyjnymi dla seniorów zniżkami i promocjami. W zamian za udzielenie rabatów gwarantujemy bezpłatna promocję w środowiskach senioralnych oraz na stronach internetowych, w mediach i materiałach promocyjnych. Bliższe informacje uzyskają Państwo u koordynatora programu p. Artura Grabowskiego, tel. 691 228 692 mail:a.grabowski@stpg.waw.pl. Na wzór Wrocławia w innych miastach również zaczęto wprowadzać podobne Karty, przykładem mogą być: Tychy, Szczecin, Gdańsk, Szczecinek, Sochaczew, Poznań, Kołobrzeg i Kluczbork.


Co nowego w temacie:

Rehabilitacja w uzdrowiskach

pytacie.
Gorąco polecamy

Turnusy rehabilitacyjne w uzdrowiskach

których szeroką ofertę znajdziecie na portalu Kuracjusz24.pl !
Najbardziej cenione

Sanatoria i uzdrowiska

prezentują specjalną ofertę poprzez portal Kuracjusz24.pl
Popularne

Sanatorium proponuje turnusy rehabilitacyjne

w atrakcyjnych cenach w sezonie 2012 specjalnie dla portalu Kuracjusz24.pl !
Skuteczna

Rehabilitacja sanatoria i turnusy rehabilitacyjne w uzdrowiskach

tylko najlepsze warunki oferty na Kuracjusz24.pl !

Rehabilitacja w uzdrowiskach

Sanatoria i uzdrowiska

Turnusy rehabilitacyjne

Sanatorium turnusy rehabilitacyjne

Rehabilitacja sanatoria i turnusy rehabilitacyjne w uzdrowiskach