Uzdrowiskowy Zakład Przyrodoleczniczy Ustroń - kuracjusz24.pl

Rehabilitacja Sanatorium

Sanatoria i uzdrowiska

Sanatorium turnusy rehabilitacyjne

Sanatorium Last minuteUzdrowiskowy Instytut Zdrowia

Uzdrowiskowy Instytut Zdrowia Ustroń
A:
ul. Sanatoryjna 7 43-450 Ustroń
woj.:
śląskie
Tel:
33 / 856 57 56

Godziny otwarcia
od:
do:

weekend
od:
do:
 Sanatorium z basenem

Uzdrowiskowy Instytut Zdrowia

(wcześniej Uzdrowiskowy Zakład Przyrodoleczniczy) zapewnia kompleksowe świadczenia zdrowotne z zakresu kinezyterapii, masażu leczniczego, fizykoterapii, światło- i elektrolecznictwa, magnetoterapii, ultrasonoterapii, hydroterapii, balneoterapii i peloidoterapii.

Zapraszamy na baseny solankowe, kąpiele wannowe oraz kąpiele i zawijania borowinowe oparte na własnych naturalnych tworzywach leczniczych.

Instytut oferuje również krioterapię ogólnoustrojową w komorze o działaniu stymulacyjnym. Zabieg ten stanowi doskonałą formę odnowy biologicznej, spowalnia procesy starzenia, wpływa na poprawę nastroju i usuwa uczucie zmęczenia.

W Uzdrowiskowym Instytucie Zdrowia wykonywanych jest około 6 tys. zabiegów dziennie pacjentom przebywającym w Uzdrowisku Ustroń, osobom kierowanym przez Przychodnię Uzdrowiskową oraz kuracjuszom zakwaterowanym w innych ustrońskich sanatoriach i obiektach hotelowych.

Bogactwo złóż naturalnych, szeroka oferta zabiegów, wykwalifikowany personel – wszystko, czego potrzebują kuracjusze jest tu na wyciągnięcie ręki. W Uzdrowiskowym Instytucie Zdrowia każdy czuje się wyjątkowo. Potrzeby kuracjuszy traktowane są priorytetowo, a poprawa ich kondycji fizycznej, zdrowia i samopoczucia jest dla personelu celem nadrzędnym.

Profesjonalizm w trosce o zdrowie.

Powody, dla których pacjenci wybierają Uzdrowisko Ustroń:

  1. Szeroka oferta zabiegów i specjalizacji sprawia, że każdy pacjent może tu liczyć na dobór najskuteczniejszych zabiegów, odpowiednich do właściwego leczenia jego przypadku.
  2. W sanatorium przeprowadza się ponad 6 tys. zabiegów dziennie, jest to zatem placówka o bogatym doświadczeniu, o czym świadczy poziom zaufania i zadowolenia kuracjuszy.
  3. Przedsiębiorstwo Uzdrowiskowe Ustroń S.A. to jedyne miejsce w Polsce, gdzie wszystkie zabiegi przeprowadzane są w jednym miejscu, co dla pacjentów oznacza oszczędność czasu i wygodę.
  4. Troskliwa i profesjonalna opieka personelu sprawia, że pacjenci czują się w sanatorium jak w domu, a ich dobre samopoczucie sprzyja terapii i przyspiesza jej efekty.
  5. Miła okolica, zaciszne położenie oraz sąsiedztwo Parku Zdrojowego, stwarzają wymarzone warunki do spokojnych, wyciszających spacerów. Jednocześnie sanatorium od centrum Ustronia dzieli niewielka odległość, co doceniają kuracjusze, gdy zatęsknią do gwarnej atmosfery uzdrowiska.
  6. Bliskość szlaków turystycznych: pieszych, rowerowych i tras narciarskich sprawia, że jest to idealne miejsce dla tych, którzy chcą łączyć aktywność fizyczną z odnową biologiczną.
  7. Biorąc pod uwagę skuteczność zabiegów przeprowadzanych w sanatorium, wybór Uzdrowiska Ustroń jako miejsca, gdzie można odzyskać zdrowie, witalność i radość życia, okazuje się najlepszym wyborem.

Nie wiesz jak dojechać?
Wpisz początek trasy:(miasto,ulica)
8 596 wizyt(y)
Co nowego w temacie:

Rehabilitacja w uzdrowiskach

pytacie.
Gorąco polecamy

Turnusy rehabilitacyjne w uzdrowiskach

których szeroką ofertę znajdziecie na portalu Kuracjusz24.pl !
Najbardziej cenione

Sanatoria i uzdrowiska

prezentują specjalną ofertę poprzez portal Kuracjusz24.pl
Popularne

Sanatorium proponuje turnusy rehabilitacyjne

w atrakcyjnych cenach w sezonie 2012 specjalnie dla portalu Kuracjusz24.pl !
Skuteczna

Rehabilitacja sanatoria i turnusy rehabilitacyjne w uzdrowiskach

tylko najlepsze warunki oferty na Kuracjusz24.pl !

Rehabilitacja w uzdrowiskach

Sanatoria i uzdrowiska

Turnusy rehabilitacyjne

Sanatorium turnusy rehabilitacyjne

Rehabilitacja sanatoria i turnusy rehabilitacyjne w uzdrowiskach