Sanatorium Stary Zdrój & Spa - 57-320 Polanica Zdrój ul. Górska 4

Rehabilitacja Sanatorium

Sanatoria i uzdrowiska

Sanatorium turnusy rehabilitacyjne

Sanatorium Last minuteSanatorium Stary Zdrój & Spa

Sanatorium Stary Zdrój & Spa
Mówimy w językach: 
A:
ul. Górska 4
M:
57-320 Polanica Zdrój
woj.:
dolnośląskie
tel:
+48 74 868 12 79
 Przyjazny niepełnosprawnym
1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (19 głosów, Średnia: 3,32 z 5)
Loading...Loading...

Sanatorium Stary Zdrój

Sanatorium Stary Zdrój jest komfortowym obiektem wypoczynkowym w miejscowości uzdrowiskowej jaką jest Polanica Zdrój.

Sanatorium Stary Zdrój położony jest w starym i atrakcyjnym pod względem przyrodniczo-krajobrazowym parku zdrojowym. Atutem Sanatorium Stary Zdrój jest bardzo atrakcyjne położenie, nowoczesność obiektu, komfortowe warunki hotelowe, baza do wykonywania zabiegów relaksacyjno-rehabilitacyjnych oraz gabinety Spa. Jest miejscem, które zyskało renomę, a w rankingach wśród polskich uzdrowisk lansuje się na pierwszej pozycji.

Do Państwa dyspozycji oddajemy pokoje o wysokim standardzie: jednoosobowe, dwuosobowe, trzyosobowe. Obiekt przystosowany jest przyjęcia osób niepełnosprawnych oraz posiada windę. Każdy pokój wyposażony jest łazienkę, mini barek, TV/SAT, telefon. Na terenie całego obiektu jest dostęp do Internetu Wi-Fi. Posiada salę klubową, gabinety zabiegowe z profesjonalnym sprzętem medycznym w, których pracuje wykwalifikowany personel. Naszym Gościom proponujemy masaże klasyczne, limfatyczne, podwodne, perełkowe, kąpiele solankowe, borowinę, parafinę, kąpiele relaksacyjne i aromaterapię, saunę suchą i parową, jacuzzi, natrysk wrażeń oraz zabiegi z zakresu elektro i laseroterapii. Całe wyżywienie dla naszych Gości przygotowywane jest na miejscu. Przy obiekcie parking. Obiekt całoroczny, przyjmuje Gości indywidualnych i turnusy zorganizowane.

Sanatorium Stary Zdrój & Spa INFORMACJA DLA GOŚCI NFZ

1. Mając skierowanie z NFZ należy zabrać ze sobą:
– dokumentacje medyczną
– aktualny dowód ubezpieczenia (legitymację ubezpieczeniową, odcinek renty/emerytury)
– rzeczy osobiste
– uwzględnić należy również (strój gimnastyczny, dres, obuwie sportowe)
– jeżeli chorujemy na schorzenia przewlekłe, należy zaopatrzyć się w taką ilość leków, jaka wystarczy nam na czas pobytu w uzdrowisku

2. Dzień pobytu na leczeniu uzdrowiskowym w warunkach stacjonarnych -pierwszy osobodzień rozpoczyna się o godz. 14.00 pierwszego dnia pobytu, a ostatni osobodzień kończy się o godzinie 12.00 ostatniego dnia pobytu-zgodnie z rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 28 sierpnia 2009r (Dz.U. z dnia 31 sierpnia 2009r.)

3. Odpłatność za leczenie w sanatorium dorosłych
– Pacjent ponosi koszty przejazdu do sanatorium (i z powrotem), a także częściową odpłatność za koszty wyżywienia i zakwaterowania. Odpłatność za pobyt w sanatorium uzdrowiskowym jest różna ze względu na sezon oraz standard zajmowanego pokoju. Zasady częściowej odpłatności za wyżywienie i zakwaterowanie w uzdrowisku za 1 dzień pobytu w/g Rozporządzenia Ministra zdrowia z dnia 22 grudnia 2010 r. zmieniające rozporządzenie w sprawie świadczeń gwarantowanych z zakresu lecznictwa uzdrowiskowego (Dz.U. 252 z dnia 29.12.2010 poz 1698).
Informację o wysokości stawek pacjent otrzymuje wraz ze skierowaniem.
– Opłata klimatyczna (uzdrowiskowa), zgodnie z Uchwałą Rady Miasta z dnia 26. października 2011 r. Uchwała  Nr XIII/68/2011, której wysokość wynosi 3,50 zł za 1 dzień pobytu. Uchwała wchodzi w życie z dniem 1 stycznia 2012 roku.

4. Istnieje możliwość wcześniejszego przyjazdu do sanatorium kuracjuszy skierowanych przez NFZ – opłata za nocleg 90 zł. / osoba (nocleg + śniadanie /osoba w pokoju dwuosobowym)
Każdy wcześniejszy przyjazd na leczenie sanatoryjne należy zgłosić telefonicznie do sanatorium wskazanym na skierowaniu.

5. Pacjenci, którzy zostali wypisani przedterminowo z ich winy, bądź samowolnie przerwali kurację zobowiązani są do wniesienia opłaty celem pokrycia kosztów za pustostanie. Pobyty sanatoryjne – 34,00 zł/osobodzień.

6. Usługi dodatkowe płatne (turnus 21 dni)

Sanatorium Stary Zdrój & Spa

Miejsce inne niż wszystkie…

Willa Stary Zdrój to azyl dla spragnionych spokoju. W otoczeniu zieleni czas płynie znacznie wolniej. Wyciszeni i zrelaksowani goście willi mogą czerpać garściami z dobroczynnych zabiegów oferowanych w tutejszym SPA.

„Stary Zdrój” to luksusowy obiekt usytuowany w sąsiedztwie polanickiego Parku Zdrojowego. Piękno i magia otaczającej przyrody pozwala gościom szybko pozbyć się zmęczenia i odzyskać siły witalne. W Willi znajdują się 54 miejsca noclegowe w komfortowo wyposażonych i i 2-osobowych pokojach. Obiekt jest dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych. Posiada salę konferencyjną, salę fitness, windę, parking i hot-spot.

Gabinety zabiegowe obiektu wyposażone są w profesjonalny sprzęt medyczny. Bogata oferta zabiegów relaksujące-rehabilitacyjnych zadowoli najbardziej wymagających gości. W ofercie SPA znajdują się różnorodne masaże i kąpiele, sauna oraz jacuzzi. Dodatkową atrakcję stanowią zabiegi borowinowe, parafinowe, aromaterapeutyczne oraz „natrysk wrażeń”, będący połączeniem masażu wodnego i gry świateł. Wykwalifikowany personel Willi wykonuje zabiegi z elektro- i laseroterapii, jonoforezy i krioterapii. Goście korzystać mogą z zabiegów indywidualnych lub w pakietach. Weekendowy pakiet Exclusive zawiera 7 zabiegów, natomiast pakiet 7-dniowy trzy zabiegi rehabilitacyjne dziennie zalecone przez lekarza oraz trzy zabiegi z obszaru SPA. Oferta kulinarna Willi jest elastyczna – dostosowana do potrzeb i gustów gości. Niebawem uruchomiona zostanie restauracja dla osób z zewnątrz.

Profil leczenia

Zabiegi

Sanatorium Stary Zdrój & Spaul. Górska 4
57-320 Polanica Zdrój
woj.: dolnośląskie

+48 74 868 12 79

Zgłoś nieprawidłowe dane
Formularz kontaktowy

TWOJE DANE:Imię i Nazwisko *

Adres e-mail *

Numer telefonu

Miasto *

woj.


Proszę o kontakt:Treść zapytania *


* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych tylko i wyłącznie dla potrzeb rezerwacji on-line.
* Zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. Nr. 133 poz. 883 z późn. zmianami) informacje te zostaną wykorzystane tylko i wyłącznie dla potrzeb rezerwacj on-line i nie zostaną udostępnione osobom trzecim.

Wpisz wynik (wymagane)

Sanatorium Stary Zdrój & Spa

Formularz służy wyłącznie do rezerwacji pobytów komercyjnych

TWOJE DANE:

Imię i Nazwisko *

Proszę o kontakt:

Adres e-mail *
Numer telefonu
Miasto *
woj.

TERMIN REZERWACJI:

od: (Dzień, Miesiąć, Rok)
--
do: (Dzień, Miesiąć, Rok)
--

Ile osób:

Treść zapytania *


* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych tylko i wyłącznie dla potrzeb rezerwacji on-line.
* Zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. Nr. 133 poz. 883 z późn. zmianami) informacje te zostaną wykorzystane tylko i wyłącznie dla potrzeb rezerwacj on-line i nie zostaną udostępnione osobom trzecim.

Wpisz wynik (wymagane)

Uwaga! Wysłanie wiadomości nie oznacza rezerwacji terminu. Ośrodek skontaktuje się z Tobą w celu jej potwierdzenia.
Pola oznaczone * są wymagane

Sanatorium Stary Zdrój & Spa


Nie wiesz jak dojechać?
Wpisz początek trasy:(miasto,ulica)
3 011 wizyt(y)

Sanatorium cenniki sanatorium profil leczenia sanatorium zabiegi lecznicze sanatorium pokoje sanatorium baza hotelowa sanatorium rezerwacja miejsc sanatorium posiłki sanatorium wieczorki sanatorium internet sanatorium telewizja sanatorium programy telewizyjne sanatorium rehabilitanci sanatorium baza zabiegowa sanatorium dojazd sanatorium jak dojechać sanatorium recepcja sanatorium klub kuracjusza sanatorium informator kuracjusza sanatorium poradnik kuracjusza sanatorium diety sanatorium opinie sanatorium forum sanatorium okolica
Co nowego w temacie:

Rehabilitacja w uzdrowiskach

pytacie.
Gorąco polecamy

Turnusy rehabilitacyjne w uzdrowiskach

których szeroką ofertę znajdziecie na portalu Kuracjusz24.pl !
Najbardziej cenione

Sanatoria i uzdrowiska

prezentują specjalną ofertę poprzez portal Kuracjusz24.pl
Popularne

Sanatorium proponuje turnusy rehabilitacyjne

w atrakcyjnych cenach w sezonie 2012 specjalnie dla portalu Kuracjusz24.pl !
Skuteczna

Rehabilitacja sanatoria i turnusy rehabilitacyjne w uzdrowiskach

tylko najlepsze warunki oferty na Kuracjusz24.pl !

Rehabilitacja w uzdrowiskach

Sanatoria i uzdrowiska

Turnusy rehabilitacyjne

Sanatorium turnusy rehabilitacyjne

Rehabilitacja sanatoria i turnusy rehabilitacyjne w uzdrowiskach