Dom Zdrojowy Gryf Uzdrowisko Kamień Pomorski

Rehabilitacja Sanatorium

Sanatoria i uzdrowiska

Sanatorium turnusy rehabilitacyjne

Sanatorium Last minuteDom Zdrojowy Gryf Uzdrowisko Kamień Pomorski

Dom Zdrojowy Gryf Uzdrowisko Kamień Pomorski
Mówimy w językach: 
A:
ul. Wojska Polskiego
M:
72-400 Kamień Pomorski
woj.:
zachodniopomorskie
tel:
+48 91 38 20 630

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (4 głosów, Średnia: 4,50 z 5)
Loading ... Loading ...

Dom Zdrojowy Gryf Uzdrowisko Kamień Pomorski

Dom Zdrojowy Gryf znajduje się na skraju uzdrowiskowego parku, niedaleko basenu solankowego i sali gimnastycznej. Nieopodal znajdują się budynki Mieszko i Chrobry. Ośrodek ten dysponuje pokojami jedno- dwu- i trzyosobowymi z węzłem sanitarnym.

Dom Zdrojowy Gryf posiada standardowe wyposażenie, w skład którego wchodzą: telewizor i radio. Pacjenci korzystają ze stołówki i bazy zabiegowej z pobliskiego Szpitala Uzdrowiskowego Mieszko. Lokalizacja oraz przyjemny, kameralny klimat tego domu zdrojowego powodują, że kuracjusze szybko powracają do zdrowia i miło wspominają pobyt w „Gryfie”.

CENNIK NOCLEGÓW I WYŻYWIENIA NA ROK 2014

styczeń, luty, marzec, kwiecień, październik, listopad, grudzień maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień

SANATORIUM Gryf

Pokój 1 osobowy

50

60

Miejsce  w  pokoju  2/3 osobowym

40

50

 

Cena jednostkowa jest opłatą za pobyt dobowy.

Odpłatność za noclegi dzieci do lat 12: 50 % rabatu od pełnej ceny za nocleg lub 15 zł opłaty za media w przypadku zajmowania łóżka wraz z osobą dorosłą

 WYŻYWIENIE

CAŁODZIENNE   40 zł

ŚNIADANIE

   11 zł

OBIAD

 17 zł

KOLACJA

12 zł


Jadalnia znajduje się  w Szpitalu Uzdrowiskowym Mieszko (budynek obok)

Dom Zdrojowy Gryf Uzdrowisko Kamień Pomorski

Regulamin Rezerwacji

 • Dla naszych Gości pełnopłatnych – w Uzdrowisku Kamień Pomorski S.A. – udostępniamy miejsca w obiektach: szpital “Mieszko”, sanatorium “Chrobry”, sanatorium “Dąbrówka” oraz sanatorium “Gryf”.
 • Regulamin obowiązuje Gości pełnopłatnych (w tym również korzystających z pakietów oraz ofert specjalnych) a także Gości hotelowych.
 • Rezerwacja pobytów komercyjnych odbywa się telefonicznie, drogą mailową lub listownie.
 • Gość pełnopłatny, dokonując rezerwacji, zobowiązany jest do uiszczenia przedpłaty w formie zadatku w wysokości 40% ceny pobytu objętego zgłoszeniem rezerwacyjnym.
 • W przypadku anulowania rezerwacji zwrot wpłaconego zadatku ulega pomniejszeniu:
  • przy rezygnacji zgłoszonej powyżej 30 dni przed rozpoczęciem pobytu – 15% (słownie: piętnaście procent)
  • przy rezygnacji zgłoszonej w terminie od 30 do 14 dni przed rozpoczęciem pobytu – 25% (słownie: dwadzieścia pięć procent)
  • przy rezygnacji zgłoszonej poniżej 14 dni przed rozpoczęciem pobytu wpłacony zadatek zostaje w całości zatrzymany przez Uzdrowisko Kamień Pomorski S.A.
  • zwrot zadatku w pełnej wysokości następuje jedynie po okazaniu zaświadczenia o pobycie na leczeniu szpitalnym
 • Późniejsze przybycie lub opuszczenie pokoju przed planowanym zakończeniem pobytu, z wyłączeniem zdarzeń losowych, niezależnych od Gościa pełnopłatnego, wyłącza obowiązek zwrotu kwoty za niewykorzystane usługi objęte rezerwacją.
 • Zameldowanie Gości odbywa się w recepcji danego obiektu.
 • Gość zobowiązany jest uiścić opłatę za pobyt w pełnej wysokości oraz opłatę klimatyczną w recepcji obiektu w dniu przyjazdu.
 • Doba hotelowa trwa od godziny 14:00 do godziny 12:00 następnego dnia (zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 28.08.2009 r.), chyba że odmienne warunki pobytu zostały ustalone indywidualnie i zapisane w formularzu rezerwacji w Dziale Sprzedaży – Biurze Marketingu.
 • Osoby niezameldowane mogą przebywać w pokoju Kuracjusza w godzinach od 8:00 do 22:00, po uprzednim zgłoszeniu tego faktu w recepcji danego obiektu oraz po okazaniu przez odwiedzającego dowodu tożsamości. Przebywanie osób niezameldowanych w pokoju po godzinie 22:00 jest równoznaczne z wyrażeniem zgody przez Gościa na odpłatne dokwaterowanie tych osób do pokoju.
 • W przypadku wcześniejszego przyjazdu Uzdrowisko Kamień Pomorski S.A. nie gwarantuje Gościom zakwaterowania. Wcześniejsze zakwaterowanie możliwe będzie jedynie w przypadku dysponowania wolnymi miejscami – za odpłatnością ustaloną wg obowiązującego cennika.
 • Gość nie ma prawa przekazywać zwalnianego przez siebie pokoju innym osobom, nawet w przypadku, gdy nie upłynął okres pobytu, za który uiścił należną opłatę.
 • Jeżeli w ramach pobytu przewidziane jest badanie wstępne, to przeprowadza je lekarz oddziału lub lekarz dyżurny. Lekarz kwalifikuje pacjenta do leczenia balneofizykalnego i zleca zabiegi. W przypadku przeciwwskazań do tego typu leczenia, wcześniejsze ustalenia dotyczące ilości i rodzaju zabiegów ulegają zmianie.
 • Gość pełnopłatny – Kuracjusz powinien zgłaszać się na badania i zabiegi punktualnie, w wyznaczonym miejscu, ściśle przestrzegając wskazań leczniczych w zakresie pobierania zabiegów, czasu i miejsca wypoczynku. Zabiegi niewykorzystane z winy kuracjusza przepadają – bez możliwości domagania się zwrotu ich wartości.
 • Zabiegi wykonywane są w dni zabiegowe, tj. od poniedziałku do soboty włącznie, z wyjątkiem sanatorium “Dąbrówka”, gdzie zabiegi udzielane są od poniedziałku do piątku włącznie.
 • Odstąpienie zleceń na zabiegi osobom trzecim w jakiejkolwiek formie jest zabronione.
 • O pogorszeniu stanu zdrowia lub nagłym zachorowaniu w trakcie pobytu kuracyjnego Kuracjusz zobowiązany jest niezwłocznie powiadomić dyżurującą pielęgniarkę.
 • Od godziny 22:00 do 6:00 w obiektach Uzdrowiska Kamień Pomorski S.A. obowiązuje bezwzględna cisza nocna. W okresie od 1 czerwca do 07 września cisza nocna obowiązuje w godzinach od 23:00 do 6:00.
 • Nasi Goście zobowiązani są do przestrzegania przepisów sanitarnych i przeciwpożarowych. Używanie grzałek, grzejników i żelazek w pokojach jest zabronione.
 • Zabrania się przewożenia i przetrzymywania zwierząt na terenie i w obiektach Uzdrowiska Kamień Pomorski S.A.
 • Zabrania się wynoszenia przez Kuracjuszy z jadalni sztućców i nakryć stołowych.
 • Kuracjusz – Gość pełnopłatny ponosi odpowiedzialność materialną za szkody i niedobory w wyposażeniu zajmowanego pokoju i łazienki powstałe z jego winy lub odwiedzających go osób.
 • Uzdrowisko Kamień Pomorski S.A. nie ponosi odpowiedzialności za zaginione przedmioty wartościowe lub gotówkę wniesioną do obiektów przez Kuracjusza, a niezłożone do depozytu. Informacji o depozycie udzielają pracownicy recepcji.
 • Każdorazowo, opuszczając pokój, Kuracjusz powinien sprawdzić zamknięcie drzwi oraz okien a klucz pozostawić w recepcji. W przypadku zgubienia lub zniszczenia klucza, Kuracjusz zobowiązany jest wnieść opłatę – zgodnie z zarządzeniem wewnętrznym nr 5/2011.
 • Na terenie i w obiektach Uzdrowiska Kamień Pomorski S.A. obowiązuje bezwzględny zakaz palenia tytoniu i spożywania napojów alkoholowych.
 • Uzdrowisko Kamień Pomorski S.A. uprawnione jest do przerwania pobytu pełnopłatnego w przypadku, gdy Gość w sposób rażący narusza postanowienia niniejszego Regulaminu.
 • Nasi Goście mają prawo zgłosić wszelkie zastrzeżenia, uwagi i spostrzeżenia Kierownikowi obiektu oraz wpisać je w Księdze Skarg i Zażaleń znajdującej się w recepcji obiektu.

Profil leczenia

Zabiegi

Dom Zdrojowy Gryful. Wojska Polskiego
72-400 Kamień Pomorski
woj.: zachodniopomorskie

+48 91 38 20 630
+48 91 38 21 135

Zgłoś nieprawidłowe dane
Formularz kontaktowy

TWOJE DANE:Imię i Nazwisko *

Adres e-mail *

Numer telefonu

Miasto *

woj.


Proszę o kontakt:Treść zapytania *


* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych tylko i wyłącznie dla potrzeb rezerwacji on-line.
* Zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. Nr. 133 poz. 883 z późn. zmianami) informacje te zostaną wykorzystane tylko i wyłącznie dla potrzeb rezerwacj on-line i nie zostaną udostępnione osobom trzecim.

Wpisz wynik (wymagane)
1+1=? 

Dom Zdrojowy Gryf

Formularz służy wyłącznie do rezerwacji pobytów komercyjnych

TWOJE DANE:

Imię i Nazwisko *

Proszę o kontakt:

Adres e-mail *
Numer telefonu
Miasto *
woj.

TERMIN REZERWACJI:

od: (Dzień, Miesiąć, Rok)
--
do: (Dzień, Miesiąć, Rok)
--

Ile osób:

Treść zapytania *


* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych tylko i wyłącznie dla potrzeb rezerwacji on-line.
* Zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. Nr. 133 poz. 883 z późn. zmianami) informacje te zostaną wykorzystane tylko i wyłącznie dla potrzeb rezerwacj on-line i nie zostaną udostępnione osobom trzecim.

Wpisz wynik (wymagane)
1+1=? 

Uwaga! Wysłanie wiadomości nie oznacza rezerwacji terminu. Ośrodek skontaktuje się z Tobą w celu jej potwierdzenia.
Pola oznaczone * są wymagane

Dom Zdrojowy Gryf


Nie wiesz jak dojechać?
Wpisz początek trasy:(miasto,ulica)
3 144 wizyt(y)

Sanatorium cenniki sanatorium profil leczenia sanatorium zabiegi lecznicze sanatorium pokoje sanatorium baza hotelowa sanatorium rezerwacja miejsc sanatorium posiłki sanatorium wieczorki sanatorium internet sanatorium telewizja sanatorium programy telewizyjne sanatorium rehabilitanci sanatorium baza zabiegowa sanatorium dojazd sanatorium jak dojechać sanatorium recepcja sanatorium klub kuracjusza sanatorium informator kuracjusza sanatorium poradnik kuracjusza sanatorium diety sanatorium opinie sanatorium forum sanatorium okolica
Co nowego w temacie:

Rehabilitacja w uzdrowiskach

pytacie.
Gorąco polecamy

Turnusy rehabilitacyjne w uzdrowiskach

których szeroką ofertę znajdziecie na portalu Kuracjusz24.pl !
Najbardziej cenione

Sanatoria i uzdrowiska

prezentują specjalną ofertę poprzez portal Kuracjusz24.pl
Popularne

Sanatorium proponuje turnusy rehabilitacyjne

w atrakcyjnych cenach w sezonie 2012 specjalnie dla portalu Kuracjusz24.pl !
Skuteczna

Rehabilitacja sanatoria i turnusy rehabilitacyjne w uzdrowiskach

tylko najlepsze warunki oferty na Kuracjusz24.pl !

Rehabilitacja w uzdrowiskach

Sanatoria i uzdrowiska

Turnusy rehabilitacyjne

Sanatorium turnusy rehabilitacyjne

Rehabilitacja sanatoria i turnusy rehabilitacyjne w uzdrowiskach