Wrocławska Karta Seniora - teńsze sanatorium - kuracjusz24.pl

Rehabilitacja Sanatorium

Sanatoria i uzdrowiska

Sanatorium turnusy rehabilitacyjne

Sanatorium Last minute

Wrocławska Karta Seniora

Wrocławska Karta Seniora

Wrocławska Karta Seniora to innowacyjny program CIRS – Wrocławskiego Centrum Seniora, skierowany do osób powyżej 60 roku życia mieszkających we Wrocławiu. Dzięki uczestniczeniu w programie Wrocławskiej Karty Seniora, Seniorzy będą mogli korzystać z promocji i ofert przygotowanych przez firmy i instytucje specjalnie z myślą o nich. Każdy mieszkaniec miasta, który ukończył 60 lat, będzie mógł przystąpić do programu poprzez zarejestrowanie się w systemie WKS. Imiennie wystawiane karty nie będą mogły być przekazywane innym osobom, a korzystać z przygotowanych ofert będzie można po okazaniu dowodu osobistego.

Wśród już zgłoszonych partnerów znajdują się akademie językowe, ośrodki sportowo – rekreacyjne, muzea i wiele innych.

Wrocławskiego Centrum Seniora wciąż poszukuje partnerów chętnych do wzięcia udziału w programie. Jeżeli posiadasz ofertę skierowaną do Seniorów, jeżeli jesteś w stanie zaoferować rabaty, zniżki, darmowe wejścia, jeżeli chcesz stworzyć wizerunek firmy przyjaznej Seniorom –  zgłoś się do nas!

Masz 60 lat i więcej? We Wrocławiu to się opłaca!

Wrocławscy seniorzy od ponad roku mogą korzystać z atrakcyjnych ofertach i rabatów w ramach programu ,,Wrocławska Karta Seniora”. Nadszedł czas, by zaprezentować Państwu małe podsumowanie efektów naszych pro senioralnych działań. Innowacyjny projekt wystartował w grudniu 2011r. Na początku do programu przyłączyły się przede wszystkim instytucje kulturalne oraz stali partnerzy Wrocławskiego Centrum Seniora. Pierwsza propozycja spłynęła od Muzeum Narodowego- posiadacze Karty mogą w każdą sobotę za 1zł obejrzeć czasowe wystawy. Dziś w programie jest już 48 Partnerów i z każdym dniem ich grono się powiększa.

Wrocławska Karta Seniora

To wspaniałe ponieważ łączy się to z kolejnymi zniżkami i ciekawymi propozycjami dla seniorów. A przecież posiadaczy Wrocławskiej Karty Seniora jest już ponad 7 tysięcy! To ogromna liczba. Cieszy to zarówno Partnerów jak i nas, bo świadczy o tym, że nasz pomysł był strzałem w 10-tkę.

Warto wspomnieć, że Karta jest bezpłatna, a jedynym warunkiem jaki musi spełniać uczestnik jest ukończony 60 r.ż.. Osoby, które jeszcze nie przyłączyły się do programu informujemy, iż Wrocławską Kartę Seniora można odebrać od poniedziałku do piątku w godz. 9:00- 15:00 we Wrocławskim Centrum Seniora przy pl. Dominikańskim 6. Zapraszamy też obecnych posiadaczy Kart do odwiedzania naszej siedziby i odbierania aktualnej listy z ofertami. Internautów odsyłamy również na stronę programu www.kartaseniora.wroclaw.pl, gdzie na bieżąco zamieszczamy nowe propozycje.

Firmy i Instytucje, które świadczą usługi dla grupy 60+ gorąco zapraszamy do przyłączenia się do wspólnych pro senioralnych działań. Warunkiem przystąpienia do programu jest wyrażenie woli współpracy na rzecz seniorów i przedstawienie oferty z atrakcyjnymi dla seniorów zniżkami i promocjami. W zamian za udzielenie rabatów gwarantujemy bezpłatna promocję w środowiskach senioralnych oraz na stronach internetowych, w mediach i materiałach promocyjnych. Bliższe informacje uzyskają Państwo u koordynatora programu p. Małgorzaty Jamróz, tel. 71 772 49 13, e-mail: wcs.mjamroz@gmail.com.

Na wzór Wrocławia w innych miastach również zaczęto wprowadzać podobne Karty, Przykładem mogą być: Tychy, Szczecin, Gdańsk, Szczecinek, Sochaczew, Poznań, Kołobrzeg i Kluczbork. Jesteśmy mile usatysfakcjonowani tym, że nasz pomysł stał się inspiracją na skalę całego kraju i równocześnie życzymy samych sukcesów miastom, które chcą realizować podobny program. Dla nas najważniejszy jest Senior i to, by mógł w naszym mieście aktywnie, zdrowo i przyjemnie przeżywać Jesień swojego życia.

Regulamin programu „Wrocławska Karta Seniora”


Co nowego w temacie:

Rehabilitacja w uzdrowiskach

pytacie.
Gorąco polecamy

Turnusy rehabilitacyjne w uzdrowiskach

których szeroką ofertę znajdziecie na portalu Kuracjusz24.pl !
Najbardziej cenione

Sanatoria i uzdrowiska

prezentują specjalną ofertę poprzez portal Kuracjusz24.pl
Popularne

Sanatorium proponuje turnusy rehabilitacyjne

w atrakcyjnych cenach w sezonie 2012 specjalnie dla portalu Kuracjusz24.pl !
Skuteczna

Rehabilitacja sanatoria i turnusy rehabilitacyjne w uzdrowiskach

tylko najlepsze warunki oferty na Kuracjusz24.pl !

Rehabilitacja w uzdrowiskach

Sanatoria i uzdrowiska

Turnusy rehabilitacyjne

Sanatorium turnusy rehabilitacyjne

Rehabilitacja sanatoria i turnusy rehabilitacyjne w uzdrowiskach